Veckoauktion den 28 maj 2001

  • Sortera efter

  • 7029
    FÄRGLITOGRAFI Karl Höglund, 278/290, 62x43
    UTGICK

    28 maj kl 17:00
  • 7030
    FAT Glas, Kosta, Göran Wärff, Diam. 35
    UTGICK

    28 maj kl 17:00
  • 5041
    UTGICK

    28 maj kl 17:00
  • 5039
    PASTELL Gossporträtt, 44x36, 1800-tal
    UTGICK

    28 maj kl 17:00
  • 5001
    SOFFA Design Carl Malmsten, L180
    UTGICK

    28 maj kl 17:00
  • 1087
    SVÄRD 1 par, orientaliska
    UTGICK

    28 maj kl 17:00
  • 7049
    UTGICK

    28 maj kl 17:00
  • 7031
    VAS, Skruf, Edenfalk, h. 13, 5
    UTGICK

    28 maj kl 17:00
  • 7047 BYRÃ…
    Haupt-stil, L97 D51 H82
    Såld: 5.000 kr

    Såldes den 28 maj 2001
  • 7006 TERRIN + FAT
    Kompaniporslin, 1700-tal, L38
    Såld: 8.800 kr

    Såldes den 28 maj 2001
  • 7019 Vas
    Såld: 2.200 kr

    Såldes den 28 maj 2001
  • 7013 Vas
    Orrefors, Ingeborg Lundin, Du 3343, H28
    Såld: 500 kr

    Såldes den 28 maj 2001

Ladda ner broschyr